Dana 27. lipnja održan je sastanak županijskog vijeća Dubrovačko-neretvanske županije u podružnici u OŠ Janjina, PŠ Putnikovići.
Po ovoj žegi na + 39°C očekivali smo pola ekipe i tri ventilatora, a okupilo se ljudi kao da besplatno dijelimo klime i godišnji bonus.
Dokazali smo da se sindikalno zajedništvo ne topi ni na ovom pelješkom suncu. Sretan i zaslužen godišnji odmor!



