Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ MIRKA PEREŠA, TOMISLAV PAVIĆ
- OŠ VELIKO TROJSTVO, MARKO BANJEGLAV
- OŠ ROVIŠĆE , ANDREA MIKULA
- OŠ BEREK, DAVOR HERCEG
- OŠ IVANSKA , DUBRAVKO CAJNER
- OŠ U ĐULOVCU, ŽELJKA KOLLERT
- I. OŠ BJELOVAR, Anita Unger
- OŠ ŠTEFANJE , ANA HERCEG
- OŠ TRNOVITIČKI POPOVAC, IVAN STARČEVIĆ
Srednje škole
- TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR, ZORAN RADANOVIĆ
- GLAZBENA ŠKOLA BRUNE BJELINSKOG, DARUVAR, IVANA BEŠENIĆ ZNIKA
Osnovne škole
- OŠ HUGO BADALIĆ, MARIJANA OSTOJČIĆ
- OŠ IVAN FILIPOVIĆ, VELIKA KOPANICA, DARIO MAMIĆ
- OŠ AUGUSTA ŠENOE, GUNDINCI, ĐURĐA UŽAREVIĆ
- OŠ VIKTOR CAR EMIN, MAJA VIDAKOVIĆ
- OŠ IVAN MEŠTROVIĆ, VRPOLJE, VLADO FILIĆ
- OŠ MILAN AMRUŠ, MAJA VUJIĆ
- OŠ OKUČANI, RADMILA DIVIĆ POSAVAC
- OŠ VLADIMIR NAZOR, ADŽAMOVCI, IVAN STOJIĆ
- OŠ JOSIP KOZARAC, KRUŠEVICA, SLAVONSKI ŠAMAC, MARIJA HRGA
- OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ, STARO PETROVO SELO , MARIJANA PODGORNJAK
- OŠ ANTUN MIHANOVIĆ, NOVA KAPELA, BATRINA, KRISTINA NIKIČIĆ
- OŠ MATIJE GUPCA CERNIK, IVAN STOJIĆ
Osnovne škole
1. OŠ OPUZEN, NEDILJKA PENOVIĆ
2. OŠ VLADIMIR NAZOR, PLOČE, BOŽANA RADALJAC
3. OŠ FRA ANTE GNJEČA, ANGELA KATIĆ
4. OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA, METKOVIĆ, TOMISLAVA IVANKOVIĆ
5. OŠ ANTUN MASLE, JELKICA FRANIČEVIĆ
6. OŠ SMOKVICA, Nikolina Marinović
7. OŠ VELA LUKA, SANDRA SIROVICA
8. OŠ TRPANJ, TAMARA NESANOVIĆ
9. OŠ KULA NORINSKA, ANKA ŠUNJIĆ
10. OŠ MARINA DRŽIĆA, MARIO ALETIĆ
11. OŠ PETRA KANAVELIĆA, TOMISLAV NADILO
12. OŠ STON, DALIA FICOVIĆ FRANUŠIĆ
13. OŠ KUNA, MLADENKA HAZDOVAC
14. OŠ ANTE CURAĆ-PINJAC, VJEKOSLAV MILAT
15. OŠ SLANO, MARTINA GRLJEVIĆ
16. OŠ OREBIĆ, INES BRKANAC
17. OŠ JANJINA, MARIJANA ŽUHOVIĆ
18. OŠ BLATO, DIJANA ANČIĆ
19. OŠ OTRIĆI-DUBRAVE, SNJEŽANA ĐELMIĆ
20. OŠ IVO DUGANDŽIĆ-MIŠIĆ, MERI ĆOPO
21. OŠ ŽUPA DUBROVAČKA, JELENA ŠUTIĆ ALAGA
22. OŠ MOKOŠICA, IVANA KONSUO BATARILO
23. OŠ CAVTAT, ANTONIA MILIČIĆ
24. OŠ LAPAD, GORAN NOVAK
25. OŠ GRUDA, PATRICIJA UROŠ PENDO
Srednje škole
- SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA PLOČE, MIROSLAV SRZENTIĆ
- SREDNJA ŠKOLA PETRA ŠEGEDINA KORČULA, DARIJA FORETIĆ
- TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA DUBROVNIK, MARIS KUTANJAC
- EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA DUBROVNIK, Anita Grbić
- SREDNJA ŠKOLA VELA LUKA, Silvija Pećanac Bačić
- UMJETNIČKA ŠKOLA LUKE SORKOČEVIĆA, ANTUN VIDAK
- GIMNAZIJA DUBROVNIK, JELENA VAREZIĆ
Osnovne škole
- OŠ VELI VRH, IGOR JOVANOVIĆ
- OŠ STOJA, TICIJANA BENČIĆ
- OŠ MONTE ZARO, ŠTEFICA ČEH
- OŠ JURE FILIPOVIĆA BARBAN, SVJETLANA MILOTIĆ
- OŠ SVETVINČENAT, VIVIANA KOZINA
- OŠ VAZMOSLAVA GRŽALJA, Maja Škrlec
- OŠ MATE BALOTE, LUIZA SPAĆ
- OŠ FAŽANA, ANJA ĆELAP
- OŠ GIUSEPPINE MARTINUZZI, Teana Tomažin
Srednje škole
- ŠKOLA ZA TURIZAM, UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU, PULA, SNJEŽANA KUPUS
- MEDICINSKA ŠKOLA PULA, GORAN JOVANOVIĆ
- GŠ IVANA MATETIĆA RONJGOVA, PULA, JASNA PERKOVIĆ MILOSAVLJEVIĆ
- GIMNAZIJA PULA, NINA ŠESTANOVIĆ
- EKONOMSKA ŠKOLA PULA, Dušica Pašić
Osnovne škole
- OŠ KATARINE ZRINSKI, HRABROSLAV FILAKOVIĆ
- OŠ VOJNIĆ , MAJA BELAVIĆ
- OŠ BRAĆA SELJAN, MAŠA MIKŠIĆ
- OŠ VLADIMIR NAZOR, DUGA RESA, DAVOR LESIĆ
- OŠ DRAGOJLE JARNEVIĆ, MIRJANA KOVAČ
- OŠ "Antun Klasinc" Lasinja, KIM DŽANANOVIĆ
Srednje škole
- EKONOMSKO-TURISTIČKA ŠKOLA, KA, DRAŽENKA POLOVIĆ
- MJEŠOVITA INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA, KA, MAJA JURČEVIĆ
- SREDNJA ŠKOLA DUGA RESA, ILONA JANČI
- SREDNJA ŠKOLA SLUNJ, DAMIRA VUČETIĆ
- GLAZBENA ŠKOLA KARLOVAC, ILONA JANČI
- PRIRODOSLOVNA ŠKOLA KARLOVAC, SUNČICA POVRŽENIĆ
Osnovne škole
- OŠ LJUDEVITA MODECA , SANDRA POŠTIĆ
- OŠ BRAĆA RADIĆ, KOPRIVNICA, MARA GRAŠIĆ
- OŠ FRAN KONCELAK, ŽELJKO GRAŠIĆ
- OŠ SIDONIJE RUBIDO ERDODY, ĐURO RAĐA
- OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI, SUZANA HERGOTIĆ
Srednje škole
. 1. SREDNJA ŠKOLA IVAN SELJANEC, KRIŽEVCI, ANA RAJKOVIĆ
- UČENIČKI DOM KRIŽEVCI, MARIJA KOVAČIĆ
- SREDNJA GOSPODARSKA ŠKOLA, KRIŽEVCI, LIDIJA HORVAT
- GLAZBENA ŠKOLA ALBERTA ŠTRIGE, KRIŽEVCI, DIJANA KOMAZIN
- OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA, GLORIJA ĆORIĆ-ALAGIĆ
- SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, MAJA KEROVEC MLINAR
Osnovne škole
- OŠ LJUDEVIT GAJ, KRAPINA, KORNELIJA HRŠAK
- OŠ GORNJE JESENJE, MARIO HRANJ
- OŠ ĐURMANEC, GORAN KRALJ
- OŠ VIKTORA KOVAČIĆA , JADRANKA CESAREC
- OŠ KRAPINSKE TOPLICE , IVAN ČAVLEK
- COO KRAPINSKE TOPLICE, DUBRAVKO MILJAN
- OŠ JOSIPA BROZA, BOŽICA BERC
- OŠ ĐURE PREJCA, ANITA PADOVAN
- OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA, KLANJEC, MARIJO BALAŠKOVIĆ
- OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE, Tatjana Pokupec
- OŠ OROSLAVJE, VESNA PTIČEK
- OŠ JANKA LESKOVARA, IVANA PTIČAR
- OŠ LIJEPA NAŠA, MARTINA BAN-ŽUPANIĆ
Srednje škole
- SREDNJA ŠKOLA KRAPINA , JASNA SUTLOVIĆ-POGAČIĆ
- SREDNJA ŠKOLA KONJŠČINA , MATEJA BREZIĆ KOVAČ
- GIMNAZIJA A. G. MATOŠA ZABOK, KATARINA HALAMBEK ŠVEC
- SREDNJA ŠKOLA OROSLAVJE, DARKO CIGLENEČKI
- SREDNJA ŠKOLA ZABOK, LIVIA ČEBRAJEC
- SREDNJA ŠKOLA ZLATAR, STJEPAN PISAČIĆ
Osnovne škole
- OŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, IRENA SEKULIĆ
- OŠ DR. FRANJE TUĐMANA, KORENICA, VEDRAN MAJETIĆ
- OŠ ZRINSKIH I FRANKOPANA, OTOČAC, MIŠO GLADOVIĆ
- OŠ DR. FRANJE TUĐMANA, LIČKI OSIK, TATJANA VLAINIĆ
- OŠ S. S. KRANJČEVIĆA, SENJ, MILENA CEROVIĆ MIKLIĆ
Srednje škole
- SREDNJA ŠKOLA OTOČAC, ŽELJKO ŠKORIĆ
- STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ, DRAŽEN BENČIĆ
- SREDNJA ŠKOLA PLITVIČKA JEZERA, ANTO BOŽIĆ
Osnovne škole
- CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ČAKOVEC, ROBERT POSAVEC
- OŠ BELICA, SILVIJA MICEK
- OŠ DOMAŠINEC, NINA ZRNA
- OŠ DONJI KRALJEVEC, LJERKA TOPLEK
- OŠ DRAŠKOVEC, MARTINA KOVAČ
- OŠ GORIČAN, ANA NOVAK
- OŠ GORNJI MIHALJEVEC, PERO OBADIĆ
- OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA-SVETI JURAJ NA BREGU, KREŠIMIR ŠENJI
- OŠ IVANOVEC, IVAN KOLARIĆ
- OŠ ŠTRIGOVA, NORA NEMEC
- OŠ JOŽE HORVATA, KLAUDIJA VIDOVIĆ
- OŠ KURŠANEC, SVJETLANA ZLATAREK
- OŠ DR. IVANA NOVAKA, KRISTINKA VUGRINEC
- OŠ TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA, SANJA POSAVEC
- OŠ MURSKO SREDIŠĆE, JELENA RAJTER
- OŠ OREHOVICA , ZLATKO BACINGER
- OŠ SELNICA , DAMIRA MARUŠIĆ
- OŠ SVETA MARIJA, PAULA DVORSKI VILAJ
- OŠ PODTUREN, KSENIJA ZADRAVEC
- OŠ PRELOG, NINA KRAMAR
- OŠ STRAHONINEC, JANKO KALŠAN
- OŠ PETAR ZRINSKI ŠENKOVEC, MARTINA KOŠĆAK
- OŠ VLADIMIRA NAZORA PRIBISLAVEC, IVANKA NOVAK
- UMJETNIČKA ŠKOLA MIROSLAV MAGDALENIĆ, VESNA TOTA
- III OŠ ČAKOVEC, MARINA KORUNEK
Srednje škole
- GRADITELJSKA ŠKOLA ČAKOVEC, DAMIR NOVAK
- EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC, GORAN OKUN
- TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC, MARKUS PILIĆ
- GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC, PETRA TRSTENJAK
- SREDNJA ŠKOLA ČAKOVEC, MLADEN TOTA
Osnovne škole
- OŠ MATIJA GUBEC, ČEMINAC, IVANA ŠOŠIĆ
- OŠ DOBRIŠA CESARIĆ, OSIJEK, AZRA STAŠČIK
- OŠ VLADIMIRA NAZORA, FERIČANCI, MARIJA GREGURIĆ
- OŠ VLADIMIR NAZOR, ĐAKOVO, PETAR ERCEG
- OŠ TIN UJEVIĆ, OSIJEK , HELENA SAKOMAN
- OŠ BRATOLJUBA KLAIĆA, MARKO TESKERA
- OŠ MATE LOVRAKA, VLADISLAVCI, IVANA BALIČEVIĆ
- OŠ KNEŽEVI VINOGRADI, DAJANA DUMANČIĆ
- OŠ JAGODNJAK, Renata Kačavenda
- COO IVAN ŠTARK, OSIJEK, DANIJELA BUINAC
- OŠ JOSIPA ANTUNA ĆOLNIĆA, IVICA RACIĆ
- OŠ BIJELO BRDO, JELENA KNEŽEVIĆ
- OŠ POPOVAC, ANITA RAGUŽ
- OŠ DARDA, Sandra Forjan
- OŠ ŠEĆERANA, DAJANA PREKODRAVAC
- OŠ KRALJA TOMISLAVA, NAŠICE, SUZANA MIHALEK
- OŠ VLADIMIRA BECIĆA, OSIJEK, IVA ČERINA ČAJKOVAC
- OŠ IVANA KUKULJEVIĆA, BELIŠĆE, LIDIJA LOVRENČIĆ HOSI
- OŠ BUDROVCI, KRISTINA MILIĆ
Srednje škole
- II. GIMNAZIJA OSIJEK, NIKOLA ČURAJ
- SŠ IZIDORA KRŠNJAVOGA, NAŠICE, DUNJA IRHA BARIČEVIĆ
- TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA DAVOR MILAS OSIJEK, Danijela Štefanić
- ELEKTROTEHNIČKA I PROMETNA ŠKOLA, OSIJEK, KAROLINA BRLEKOVIĆ
- TEHNIČKA ŠKOLA I PRIRODOSLOVNA GIMNAZIJA RUĐERA BOŠKOVIĆA, ATILA LUKIĆ
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ MLADOST, JAKŠIĆ, MARIJANA MATIJEVIĆ PEJIĆ
- OŠ fra KAJE ADŽIĆA, IVONA HAN
Srednje škole
- GIMNAZIJA POŽEGA, IZABELA IVANOVIĆ
Osnovne škole
- COO RIJEKA, BRIGITA FILIPOVIĆ PAPIĆ
- OŠ JURJA KLOVIĆA , SILVIA RAGUŽ KOVAČEVIĆ
- OŠ VEŽICA, MIRELA BABIĆ
- OŠ KLANA , MIRTA DVORNY GOLAC
- OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ, VRBOVSKO, MARTA MANCE
- OŠ VLADIMIRA NAZORA, CRIKVENICA , ZLATKA KUHARIĆ DRAGOJEVIĆ
- OŠ MILANA BROZOVIĆA , MAJA ŠEVERDIJA
- OŠ DRAGO GERVAIS BREŠCA, TATJANA ZBAŠNIK
- OŠ SCUOLA ELEMENTARE BELVEDERE, ANJA RUMAC
- OŠ RIKARD KATALINIĆ JERETOV, MAJA MARAVIĆ
Srednje škole
- ELEKTROINDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA RIJEKA, DAMIR ŠUŠAK
- GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA, HRVOJE TOMLJANOVIĆ
- MEDICINSKA ŠKOLA U RIJECI, GORAN KAUZLARIĆ
- SREDNJA ŠKOLA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNALSTVO, RIJEKA, DUBRAVKO MRAKOVČIĆ
- TEHNIČKA ŠKOLA, RIJEKA, Tamara Šoić
- SREDNJA ŠKOLA AMBROZA HARAČIĆA, MALI LOŠINJ, Barbara Šurlina Bilić
- SREDNJA ŠKOLA DELNICE, MIROSLAV GRGUR
- ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE, VALERIJA BRELIH
Osnovne škole
- OŠ ZORKE SEVER, NIKOLA BARTULIĆ
- OŠ JOSIPA KOZARCA, LIPOVLJANI, SANJA BAIĆ
- OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ, GORA, IVANA PAUŠIĆ
- OŠ GVOZD, Marta Kalfić
- OŠ MATE LOVRAKA, KUTINA, IVANA BLAZINIĆ-TAUS
- OŠ MLADOST, LEKENIK, DUBRAVKA PŠENIČNIK
- OŠ 22. LIPNJA, SISAK, MONIKA BUDIMIR BALEN
- OŠ VLADIMIRA VIDRIĆA, KUTINA, Aleksandra Savić Nikitović
- OŠ VLADIMIR NAZOR, TOPUSKO, Nermin Nurkić
- OŠ ZVONIMIRA FRANKA, HELENA ŠTIMAC
- OŠ MATE LOVRAKA, PETRINJA, IVANA ŠVRAGULJA
- OŠ POPOVAČA, DRAŽEN ČUKELJ
- OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA, PETRINJA, SNJEŽANA ČIPOR-MATIĆ
- OŠ BRAĆA RIBAR, SISAK, Lahorka Marić
Srednje škole
- EKONOMSKA ŠKOLA SISAK, ZLATKA KOROŠEC
- SREDNJA ŠKOLA GLINA , ANTONIO ŠTAJDOHAR
- SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA, HRVATSKA KOSTAJNICA, DAVOR ADAMOVIĆ
- SREDNJA ŠKOLA TINA UJEVIĆA, KUTINA , TOMISLAV SPAHIĆ
- SREDNJA ŠKOLA TOPUSKO, IVAN VRBIĆ
- SREDNJA ŠKOLA PETRINJA, ŽELJKO PERKOVIĆ
- GIMNAZIJA SISAK, VALERIJA SMUĐ
- TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA, ŽELJKO TURKALJ
Osnovne škole
- OŠ BOL, VEDRANA MIHANOVIĆ
- OŠ BRDA, ANTE TONI VRDOLJAK
- OŠ DOBRI, Irena Vicković
- OŠ KMAN KOCUNAR, VESNA ŠIKLIĆ
- OŠ LUČAC, LIDIJA ČUJIĆ ŽIVKOVIĆ
- OŠ MANUŠ, LANA JOZIPOVIĆ
- OŠ MARJAN, Vesela Visic
- OŠ MEJAŠI, IVANA ŠPAR
- OŠ MERTOJAK, MARIO MARASOVIĆ
- OŠ PLOKITE, ANITA VARNICA
- OŠ POJIŠAN, Milena Vladanović Mandalinić
- OŠ RAVNE NJIVE-NESLANOVAC, HAIDI MIMICA TUDOR
- OŠ SPINUT, NINA STRIČEVIĆ
- OŠ STROŽANAC, IVANA MARŠIĆ
- OŠ SUĆIDAR, IRENA BEGO
- OŠ VISOKA, HELENA PELIĆ
- CENTAR JURAJ BONAČI, IVANA ŽIŽIĆ
- OŠ SKALICE, ANA KAŠTELAN
- OŠ TRSTENIK, DEA CERIĆ
- OŠ DON LOVRE KATIĆA, SOLIN, ZVJEZDANA ATLAGA
- OŠ VJEKOSLAVA PARAĆA, SOLIN, SANJA MIROŠEVIĆ
- OŠ PETRA KRUŽIĆA, KLIS, IDA KATIĆ
- OŠ KNEZA BRANIMIRA, DONJI MUĆ, Božena Smodlaka
- OŠ NEORIĆ-SUTINA, VESNA ŠUMANAC
- OŠ KRALJICE JELENE, SOLIN , JELENA DŽAJA
- OŠ BIJAĆI, ANĐELINA LUKAS
- OŠ KNEZA MISLAVA, MIRELA KOVAČEVIĆ
- OŠ PROF. FILIPA LUKASA, LJILJANA LJUBIČIĆ
- OŠ KNEZA TRPIMIRA, ŽELJKA KASALO
- OŠ SELCA, DANIELA BUĆE
- OŠ PETRA HEKTOROVIĆA, MAGDA TEPIĆ
- OŠ VRGORAC, IVANA VUJČIĆ
- OŠ JOSIP VERGILIJ PERIĆ, MONIKA PAVLOVIĆ GRABOVAC
- OŠ STJEPAN RADIĆ, IMOTSKI, ZORAN GABELICA
- OŠ RUNOVIĆ, MARICA ŠABIĆ
- OŠ ANTE STARČEVIĆA, DICMO, MIJO LELAS
- OŠ MARKA MARULIĆA, ANTE JURIĆ
- OŠ DINKA ŠIMUNOVIĆA, BORIS KERUM
- OŠ KAMEŠNICA, MLADENKA BILOBRK
- OŠ IVANA MAŽURANIĆA, OBROVAC SINJSKI, MARIJA BELJO
- OŠ TRILJ, LUKA ROGULJIĆ
- OŠ 1. LISTOPADA 42., IVAN PAVLOVIĆ
- OŠ OCA PETRA PERICE, MAKARSKA, HARRY JELEĆ
- OŠ GRADAC, ŠIMUN ŠUTIĆ
- OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA, PODGORA, MIROSLAV URLIĆ
- OŠ GORNJA POLJICA, MARINA CRVELIN
- OŠ KRALJA ZVONIMIRA, SOLIN, IVANA RAVLIĆ BONKOVIĆ
- OŠ JESENICE, Marta Barišić
- OŠ PETAR BERISLAVIĆ, NEDO ŠAPINA
- OŠ OSTROG, Iskra Mara Zubčić Svalina
- OŠ KRALJA ZVONIMIRA, SEGET DONJI, ANA RAJČIĆ
- OŠ IVAN DUKNOVIĆ, MARINA POPOVIĆ
- OŠ IVANA LOVRIĆA, SLAVEN LAKIĆ
- OŠ OKRUK, IVICA PRANJIĆ
- OŠ PUČIŠĆA, SRĐANA VRANJIČIĆ
- OŠ ŽRNOVNICA, DUŠKO MARUŠIĆ
Srednje škole
- SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA SINJ, MISLAV GRČIĆ RAKO
- POMORSKA ŠKOLA, SPLIT, NIKŠA KONDIĆ
- SREDNJA TEHNIČKA PROMETNA ŠKOLA, SPLIT, SANDRA BODROŽIĆ
- ZDRAVSTVENA ŠKOLA, SPLIT, GORANA ROSANDIĆ
- SŠ ANTUN MATIJAŠEVIĆ-KARAMANEO, DARKA MARIĆ
- GLAZBENA ŠKOLA JOSIPA HATZEA, ANA DROBAC SKELIN
- EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA SPLIT, DEANA VRDOLJAK-KAČANIĆ
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ SKRADIN, VIKTOR VREKALO
- OŠ DR. FRANJE TUĐMANA, KNIN, ANTE NORAC-KEVO
Srednje škole
- SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA, KNIN, TOMISLAV ČOLAK
- SREDNJA ŠKOLA LOVRE MONTIJA, KNIN, DRAGAN BODULJAK
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- IV OŠ VARAŽDIN, NEVESIN VUSIĆ
- OŠ VINICA , JELENA ĐURAK
- V OŠ VARAŽDIN, MARIO ŠIPEK
- OŠ PETRIJANEC, MARIJA KRAMARIĆ
Srednje škole
- GLAZBENA ŠKOLA U VARAŽDINU, NIKOLA NOVAK
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ DAVORIN TRSTENJAK, DAVOR KOLENO
- OŠ VOĆIN, MARTINA VUKIČEVIĆ
- COOR VIROVITICA, MIRJANA JANOŠEVIĆ OBRADOVIĆ
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ ANTUNA BAUERA, MELITA BERTIĆ
- OŠ NIKOLE ANDRIĆA, VUKOVAR, IVANA KIŠIĆ
- OŠ MATIJA ANTUN RELJKOVIĆ, NIKOLA BERAĆ
- OŠ BARTOLA KAŠIĆA, VINKOVCI, MARIJANA FILIPOVIĆ
- OŠ IVANA KOZARCA, ŽUPANJA, MARIJANA BERAĆ
- OŠ TRPINJA, MILICA ARSENOVIĆ
- OŠ JOSIPA MATOŠA, VUKOVAR, BOŽICA ČAJIĆ
- OŠ ANE KATARINE ZRINSKI RETKOVCI, MARICA JOZINOVIĆ
- OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA, VUKOVAR, ADRIJANA KORDIĆ
- OŠ NEGOSLAVCI, ILIJA VUJAKOVIĆ
- OŠ VLADIMIR NAZOR KOMLETINCI, IDA UZUNIĆ
- OŠ BOBOTA, DANILO MILANKOVIĆ
Srednje škole
- STRUKOVNA ŠKOLA MARKO BABIĆ VUKOVAR, ZVJEZDANA SPASENOVIĆ
- GIMNAZIJA ŽUPANJA, BRANISLAV OREŠKOVIĆ
- TEHNIČKA ŠKOLA ŽUPANJA, ANTUN LEŠIĆ
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ BARTULA KAŠIĆA, ZADAR, SLAVKA OŠTRIĆ
- OŠ STJEPANA RADIĆA, BIBINJE, JASMINKA ADŽIĆ SIKIRIĆ
Srednje škole
- ŠKOLA PRIMJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA, ZADAR, NADA MIJALJEVIĆ
Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika
Osnovne škole
- OŠ VELIKA MLAKA, VELIKA MLAKA, JASMINA LIZAČIĆ MARTINOVIĆ
- OŠ BISTRA , POLJANICA BISTRANSKA, DOMAGOJ SIRONIĆ
- OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, SVETI IVAN ZELINA, DARKO MANDIĆ
- OŠ BRAĆE RADIĆA, KLOŠTAR IVANIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ, KSENIJA KAHLINA
- OŠ ANTE KOVAČIĆ, MARIJA GORICA, ZLATKA PAVLIĆ DRŽANIĆ
- OŠ DUBRAVA , DUBRAVA, VEDRANA ĆETKOVIĆ
- OŠ EUGENA KUMIČIĆA , VELIKA GORICA, MARTINA MIHANOVIĆ KALIT
- OŠ EUGENA KVATERNIKA , VELIKA GORICA, MARTINA FILIPOVIĆ
- OŠ JURJA HABDELIĆA , VELIKA GORICA, ŽELJKA KAPEL
- OŠ KUPLJENOVO, KUPLJENOVO, MARIJAN ŠTIVOJEVIĆ
- OŠ MILKE TRNINE, KRIŽ, RENATA KIŠ
- OŠ POSAVSKI BREGI, POSAVSKI BREGI, RENATA MODRIĆ-PETANJEK
- OŠ MIHAELA ŠILOBODA, SVETI MARTIN POD OKIĆEM, TAJANA PETRINA
- OŠ BOGUMILA TONIJA, SAMOBOR, PETRA BARIŠIĆ
- OŠ LUKA, LUKA, TOMISLAV FAIST
- OŠ ANTUNA AUGUSTINČIĆA, ZAPREŠIĆ, BRANKA SUPINA
- OŠ VUKOVINA, GORNJE PODOTOČJE, JOSIP PILIČIĆ
- OŠ KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA, KRAŠIĆ, MARKO NOVAČKI
- OŠ NOVO ČIČE, NOVO ČIČE, IVANA CESAREC
Srednje škole
1. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, JADRANKA ĆEJIĆ
2. GIMNAZIJA VELIKA GORICA , ELEN ZUBEK
3. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VELIKA GORICA, JASMINA TEŠIJA
4. SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA SVETI IVAN ZELINA, JASNA KUS
5. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO, EDUARD KOŽUL
6. SREDNJA ŠKOLA BAN JOSIP JELAČIĆ, ZAPREŠIĆ, VESNA MARIĆ
7. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, ĐURO LEŠČIĆ
Osnovne škole
- OŠ ODRA, ANDREA LJUBEJ
- OŠ VRBANI, RENATA RUMENJAK
- OŠ IVANA MAŽURANIĆA, ZG, SANJA MILIĆ
- CENTAR ZA AUTIZAM, ZG, TANJA BILOGLAV
- OŠ ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA, ZG, NATALIJA ŠIKIĆ
- OŠ AUGUSTA CESARCA, ZG, SANJA STARC
- OŠ POLIKLINIKA SUVAG, NIKOLINA GALETOVIĆ ROMAC
- OŠ DR. ANTE STARČEVIĆA, ZG, MARIJA VRDOLJAK
- OŠ BUKOVAC, MARIJA VERONKICA CVJETKOVIĆ
- OŠ CVJETNO NASELJE, DAMIR BLUHA
- OŠ PETRA ZRINSKOG, ZG, JURANA LINARIĆ MIHALIĆ
- OŠ IVANJA REKA, TRATINČICA BAKAR
- OŠ FRANA GALOVIĆA, ZG, DARIA STEJSKAL
- OŠ SVETA KLARA, ZG, ANA HODAK
- OŠ GRAČANI, MARINA BADURINA CINDRIĆ
- OŠ GRANEŠINA, MARTINA NEDUHAL VUJNOVIĆ
- OŠ HORVATI, ĐURĐA TOMIČIĆ
- OŠ GROFA JANKA DRAŠKOVIĆA, ZG, IVANA KLINČIĆ BARTOLIĆ
- OŠ IVANA CANKARA, ZG, ISABELA JEROMELA BRLEK
- OŠ IVANA FILIPOVIĆA, ZG, MAJA NIKOLIĆ
- OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA, SANDRA MARKOVIĆ POGAČIĆ
- OŠ DR. IVANA MERZA, MLADEN VOJVODIĆ
- OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA, ANDREA KELEMEN
- OŠ JABUKOVAC, ZLATKA BELOŠEVIĆ
- OŠ JURE KAŠTELANA, DUBRAVKA ĐURETEK ŠUPER
- OŠ MALEŠNICA, MAJA MASNJAK
- OŠ MARKUŠEVEC, VEDRANA KRZNAR
- OŠ MEDVEDGRAD, EMICA OREŠKOVIĆ
- OŠ KUSTOŠIJA, SLAVEN JURIĆ
- OŠ LOVRE pl. MATAČIĆA, IVICA VUGDELIJA
- OŠ LJUBLJANICA, KSENIJA KOSTANIĆ
- OŠ OTONA IVEKOVIĆA, SAŠA RADENIĆ
- OŠ PREČKO, DRAŽANA VRDOLJAK - COLO
- OŠ RAPSKA, OLJA NEDIĆ
- OŠ RETKOVEC, DRAGICA ILIŠINOVIĆ
- OŠ TIN UJEVIĆ, GORDANA EGARTNER TKALEC
- OŠ TITUŠ BREZOVAČKI, DUNJA JAGETIĆ
- OŠ TRNJANSKA, MARIN MARKO MARENDIĆ
- OŠ VUKOMEREC, IVANA PAVLINUŠIĆ KURSPAHIĆ
- OGŠ RUDOLFA MATZA, TEA ČAČIĆ
- OŠ ŠESTINE, MAGDALENA HADŽIĆ
- OŠ BOROVJE, MIRJANA TOMIĆ
- OŠ BREZOVICA, LANA BARIČEVIĆ
- OŠ SREDIŠĆE, NERA BATINA
- OŠ DRAGUTINA KUŠLANA, LIDIJA VUKAS
- OŠ VUGROVEC-KAŠINA, DANIJELA SARAF
- OŠ IZIDORA KRŠNJAVOGA, Andreja Beg BEG
- CENTAR ZA REHABILITACIJU, MAJA GORIČKI BEROVIĆ
- COO GOLJAK, TANJA DEJANOVIĆ ŠAGADIN
- OŠ SESVETSKI KRALJEVEC, IVICA BLAŽINOVIĆ
- OŠ S. S. KRANJČEVIĆA, ANITA GAMBIRAŽA KNEZ
- OŠ SESVETSKA SELA, NATAŠA GRUBIŠIĆ
- OŠ GORNJE VRAPČE, SANDRA MRĐA
- OŠ MATIJE GUPCA, Marko Korbar
- OŠ KRALJA TOMISLAVA, ZVONIMIR MALNAR
- OŠ JORDANOVAC, JELENA MIHALIĆ
- OŠ ŽUTI BRIJEG, IVANA KUNA
- OŠ DR. VINKA ŽGANCA, JOSIP MATKOVIĆ
- OŠ IVER, SESVETSKI KRALJEVEC, ŽELJKA VRANARIČIĆ
- COO SLAVA RAŠKAJ, Jacqueline Bat
- OŠ RUDEŠ, DANIELA PENIĆ
- OŠ BARTOLA KAŠIĆA, Ksenija Knezović
- OŠ JELKOVEC , MIRNA COLJAK
- OŠ MLADOST, ELVIRA CVJETKOVIĆ
Srednje škole
- I. GIMNAZIJA, ZG, SUZANA NEBESKI HOSTIĆ
- II. GIMNAZIJA, ZG, SNJEŽANA VUKOVIĆ
- III. GIMNAZIJA, ZG, PETAR RUNJE
- GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG, ZG, LJILJANKA KORDIĆ
- IX. GIMNAZIJA, ZG, BOŽANA MIŠKULIN - STANKOVIĆ
- X. GIMNAZIJA IVAN SUPEK, ZG, NIKOLINA TALARGIĆ
- XII. GIMNAZIJA, ZG, DARINKA GUSEK
- ŠPORTSKA GIMNAZIJA, ZG, SUZANA PODGORSKI
- XVIII. GIMNAZIJA, ZG, MONIKA HARJAČ
- DRUGA EKONOMSKA ŠKOLA, ZG, BILJANA PAVELIĆ
- I. TEHNIČKA ŠKOLA TESLA, DUNJA VIDAKOVIĆ
- DRVODJELJSKA ŠKOLA ZAGREB, SVJETLANA MIHELIĆ
- ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA, ZG, LJUBOMIR MITROVIĆ
- ŠKOLA ZA GRAFIKU, DIZAJN I MEDIJSKU PRODUKCIJU, ZG, ŽARKO GAZZARI
- HOTELIJERSKO-TURISTIČKA ŠKOLA, ZG, MAŠA MOČILJANIN
- PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA, MIRELA ZENKO-IVIĆ
- OBRTNIČKA ŠKOLA ZA OSOBNE USLUGE, ZG, ŽELJKA KRIŽANEC
- AGRONOMSKA ŠKOLA ZAGREB, LADA PILJAC KOSOVIĆ
- STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA FRANA BOŠNJAKOVIĆA, ZG, STJEPAN MUDIFAJ
- ŠKOLA ZA CESTOVNI PROMET, ZG, MARTINA SESAR
- ŠKOLA ZA MONTAŽU INSTALACIJA I METALNIH KONSTRUKCIJA, ZG, GORDANA VIDAKOVIĆ DUIĆ
- ŠKOLA ZA MODU I DIZAJN, ZG, MIRELA VUKMAN IVEZIĆ
- TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA, ZG, SUDARSHANA ROSHI
- VETERINARSKA ŠKOLA, ZG, MARINA VALJAN
- UČENIČKI DOM HRVATSKI UČITELJSKI KONVIKT, ZG, KRISTINA RADIĆ
- POŠTANSKA I TELEKOMUNIKACIJSKA ŠKOLA, ZG, IVANA PIRŠIĆ
- UGOSTITELJSKO-TURISTIČKO UČILIŠTE, ZG, MARKO JAKOPINA
- ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VRAPČE, MARINELA LABAŠ
- GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG, ZG, ZVONIMIR FORTUNA
- ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE MLINARSKA, MARIJA GAZZARI
- GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA, ZG, IVA LIMANOVIĆ KURNIK
- SRPSKA PRAVOSLAVNA OPŠTA GIMNAZIJA KANTAKUZINA-KATARINA BRANKOVIĆ S PRAVOM JAVNOSTI, ZG, SVETLANA KILIBARDA
- XVI. GIMNAZIJA, ZG , JADRANKA TUKŠA
- IV. GIMNAZIJA, ZG, ANA DLESK
- KLASIČNA GIMNAZIJA, ZG, DUBRAVKA MATKOVIĆ