Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OŠ Mirka Pereša, Kapela, Tomislav Pavić, karta

2. OŠ Veliko Trojstvo, V. Trojstvo, Adica Šimatović, karta

3. OŠ Rovišće, Rovišće, Dražen Milaković, karta

4. OŠ Berek, Berek, Kornelija Živko, karta

5. OŠ Ivanska, Ivanska, Dubravko Cajner, karta

6. OŠ u Đulovcu, Đulovac, Željka Kollert, karta

7.  I. OŠ Bjelovar, Bjelovar, Anita Unger , karta

8. OŠ Štefanje, Štefanje, Ana Herceg, karta

Srednje škole

1. Tehnička škola Daruvar, Daruvar, Zoran Radanović, karta

2. Glazbena škola Brune Bjelinskog, Daruvar, Ivana Bešenić Znika, karta

Osnovne škole
1. OŠ Huga Badalića, Slavonski Brod, Zdenka Mališa,  karta

2. OŠ Ivan Filipović, Velika Kopanica, Dario Mamić, karta

3. OŠ Augusta Šenoe, Gundinci, Đurđa Užarević, karta

4. OŠ Viktor Car Emin, Donji Andrijevci, Marina Dražić, karta

5. OŠ Ivan Meštrović, Vrpolje, Anđelka Šapina Ančić, karta

Osnovne škole

1. OŠ Vladimir Nazor, Ploče, Marina Kovačević, karta

2. OŠ Fra Ante Gnječa, Staševica, Angela Katić, karta

3. OŠ Don Mihovila Pavlinovića, Metković, Željan Brljević, karta

4. OŠ Kula Norinska, Kula Norinska, Anka Šunjić, karta

5. OŠ Petra Kanavelića, Korčula, Željka Ivošević, karta

6. OŠ Marin Držić, Dubrovnik, Marijana Njirić, karta

7. OŠ Opuzen, Opuzen, Nediljka Penović, karta

8. OŠ Vela Luka, Korčula, Zdenko Miletić, karta

9. OŠ Ante Curaća-Pinjac, Žrnovo, Vjekoslav Milat, karta

10. OŠ Ston, Ston, Dalija Ficović Franušić, karta

11. OŠ Antuna Masle, Orašac, Jelkica Franičević, karta

12. OŠ Kuna, Kuna Pelješka, Mladenka Hazdovac, karta

13. OŠ Orebić, Orebić, Vasiljka Roso, karta

14. OŠ Janjina, Janjina, Marijana Žuhović, karta

15. OŠ Slano, Slano, Ivana Marušić, karta

16. OŠ Blato, Korčula, Dijana Ančić, karta

17. OŠ Ostrići, Dubrave, Snježana Đelmić, karta

18. OŠ Ivo Dugandžić-Mišić, Komin, Meri Ćopo, karta

19. OŠ Smokvica, Smokvica, Frano Cebalo,  karta

Srednje škole

1. Srednja škola fra. Andrije Kačića Miošića, Ploče, Ana Vlahov, karta

2. Srednja škola Petra Šegedina, Korčula, Irena Meštrović, karta

3. Turistička i ugostiteljska škola, Dubrovnik, Maris Kutanjac, karta

4. Ekonomska i trgovačka škola, Dubrovnik, Drago Paskojević, karta

5. Umjetnička škola Luke Sorkočevića, Antun Vidak, Dubrovnik, karta

6. Gimnazija Dubrovnik,  Dubrovnik, Jelena Varezić, karta

Osnovne škole

1. OŠ Veli Vrh, Pula, Igor Jovanović, karta

2. OŠ Monte Zaro, Pula, Štefica Martinić , karta

3. OŠ Jure Filipovića, Barban, Svjetlana Milotić,  karta

4. OŠ Vazmoslav Gržalja, Buzet, Karmen Keverski Niković , karta

5. OŠ Mate Balota, Buje, Vesna Tubak , karta

6. OŠ Milana Šorga, Oprtalj, Sanja Simić, karta

 

 

Srednje škole

1. Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula, Snježana Kupus, karta

2. Medicinska škola, Pula, Goran Jovanović, karta

3. Ekonomska škola, Pula, Zoran Orbović, karta

Osnovne škole

1. OŠ Katarine Zrinski, Krnjak, Hrabroslav Filaković , karta

2. OŠ Vojnić, Vojnić, Snježana Raijić , karta

3. Braće Seljan, Karlovac, Davorka Nose, karta

4. OŠ Dragojle Jarnević, Karlovac, Davor Lesić , karta

Srednje škole

1. Mješovito industrijsko obrtnička škola, Karlovac, Maja Jurčević , karta

2. Ekonomska turistička škola, Karlovac, Draženka Polović, karta

Osnovne škole

1. OŠ Ljudevita Modeca, Križevci, Sandra Poštić , karta

2. OŠ Braće Radić, Koprivnica, Mara Grašić , karta

3. OŠ Fran Koncelak Drnje, Drnje, Željko Grašić , karta

4. OŠ Sidonije Rubido Erdedy, Gornja Rijeka, Smilja Dedić , karta

5. OŠ Mihovila Pavleka Miškine, Đelekovec, Srećko Cenkovčan , karta

6. OŠ Kalnik, Kalnik, Marina Kumer, karta

Srednje škole

1. Srednja škola Ivan Seljanec, Križevci, Tomo Basilj , karta

2. Učenički dom Križevci, Križevci, Sanja Savić, karta

3. Srednja gospodarska škola, Križevci, Lidija Horvat , karta

4. Glazbena škola Alberta Štrige, Križevci, Dunja Bičanić-Todorović , karta

6. Obrtnička škola Koprivnica, Koprivnica, Danijel Džambo, karta

Osnovne škole

1. OŠ Antuna Mihanovića , Petrovsko, Marija Levak, karta

2. OŠ Đurmanec, Đurmanec, Goran Kralj karta

3. OŠ Viktora Kovačića, Hum na sutli, Jadranka Cesarec, karta

4. OŠ Krapinske Toplice, Krapinske Toplice, Ivan Čavlek, karta

5. OŠ pri Specijalnoj bolnici za med.rehab. K.Toplice, Dubravko Miljan, karta

6. OŠ Josip Broz, Kumrovec, Božica Berc, karta

7. OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec, Marijo Balašković,, karta

8. OŠ Janka Leskovara, Pregrada, Ivana Ptičar, karta

 

Srednje škole

1. Srednja škola Krapina, Krapina, Vladimir Koret, karta

2. Srednja škola Konjščina, Konjščina, Mateja Brezić, karta

3. Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok, Nikolina Roginić, karta

4. Srednja škola Oroslavlje, Oroslavlje, Darko Ciglenečki, karta

5. Srednja škola Zabok, Zabok, Ana Frgec Belošević, karta

6. Srednja škola Zlatar, Zlatar, Stjepan Pisačić, karta

Osnovne škole

1. OŠ Zrinskih i Frankopana, Otočac, Zvonimir Tonković, karta

2. OŠ Antuna Gustava Matoša, Novalja, Tomislav Kustić, karta

3. OŠ Luke Perkovića, Brinje, Drago Katalinić, karta

4. OŠ dr. Franje Tuđmana, Korenica, Vedran Majetić, karta

5. OŠ S.S.Kranjčevića, Senj, Zlatka Kuharić Dragojević, karta

Srednje škole

1. Srednja škola Otočac, Otočac, Eduard Tomić, karta

2. Strukovna škola Gospić, Gospić, Dražen Benčić, karta

Osnovne škole

1. Centar za odgoj i obrazovanje, Čakovec, Robert Posavec, karta

2. OŠ Belica, Belica, Silvija Micek,  karta

3. III OŠ Čakovec, Čakovec, Marina Korunek, karta

4. OŠ Domašinec, Domašinec, Tatjana Dobošić,  karta

5. OŠ Donji Kraljevec, Ljerka Toplek,  karta

6. OŠ Vladimira Nazora, Pribislavec, Ivanka Novak, karta

7. OŠ Draškovec, Draškovec, Draškovec, Martina Kečkeš,  karta

8. OŠ Goričan, Goričan, Kristina Sisek, karta

9. OŠ Gornji Mihaljevec, Lopatinec, Dijana Radek,  karta

10. OŠ I. G. Kovačića, Sveti Juraj na bregu, Krešimir Šenji,  karta

11. OŠ Ivanovec, Ivanovec, Nina Magdalenić – Veselko,  karta

12. OŠ Štrigova, Štrigova, Renata Golenko, karta

13. OŠ Jože Horvata Kotoriba, Kotoriba, Klaudija Vidović,  karta

14. OŠ Kuršanec, Kuršanec, Svjetlana Zlatarek,  karta

15. OŠ dr. Ivana Novaka, Macinec, Kristinka Vugrinec,  karta

16. OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica, Sanja Posavec, karta

17. OŠ Mursko Središće, Mursko Središće, Željka Žganec,  karta

19. OŠ Orehovica, Orehovica, Lidija Kokot, karta

20. OŠ Selnica, Selnica, Mirjana Deždek-Ciglar,  karta

21. OŠ Sveta Marija, Sveta Marija, Damira Marušić,  karta

22. OŠ Podturen, Podturen, Alen Sambolec,  karta

23. OŠ Prelog, Prelog, Alan Belko,  karta

24. OŠ Strahoninec, Strahoninec, Nataša Pongrac,  karta

25. OŠ Sveti Martin na Muri, Sveti Martin na Muri, Valentino Bašić, karta

26. OŠ Petar Zrinski, Šenkovec, Martina Koščak,  karta

27. Umjetnička škola Miroslava Magdalenića, Čakovec, Jasna Višnjić,   karta

 

Srednje škole

1. Graditeljska škola Čakovec, Čakovec, Damir Novak , karta

2. Ekonomska i trgovačka škola, Čakovec, Zvonko Radek, karta

3. Tehnička, industrijska i obrtnička škola, Čakovec, Jasenka Pleh , karta

4. Gospodarska škola Čakovec, Čakovec, Petra Trstenjak , karta

5. Srednja škola Čakovec, Čakovec, Mladen Tota , karta

Osnovne škole

1. OŠ «Dobriša Cesarić», Osijek, Branko Barač, karta

2. OŠ Vladimira Nazora , Ferićanci, Marija Gregurić, karta

3. OŠ Vladimira Nazora, Đakovo, Petar Erceg,  karta

4. OŠ Tin Ujević, Osijek, Ivana Kovač, karta

5. OŠ Bratoljuba Klaića, Bizovac, Ankica Slamek, karta

6. OŠ Kneževi vinogradi, Kneževi vinogradi, Nebojša Slijepčević, karta

7. OŠ Jagodnjak- Jagodna, Jagodnjak, Dušanka Blagojević, karta

8. OŠ Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo, Ivica Racić, karta

9. OŠ Bijelo brdo, Bijelo Brdo, Dragoljub Subotić, karta

10. OŠ Ladimirevci, Ladimirevci, Matko Musolin, karta

 

Srednje škole

1. II. Gimnazija Osijek, Osijek, Zrinka Vukojević Tomašić, karta

2. Srednja škola Isidora Kršnjavoga, Našice, Ivan Bošnjak, karta

3. Elektrotehnička i prometna škola Osijek, Osijek,  Karolina Brleković, karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OGŠ Pakrac, Pakrac, Đurđica Luksetić , karta

2. OŠ Mladost, Jakšić, Josip Radotić, karta

Osnovne škole

1. Centar za odgoj i obrazovanje Rijeka, Rijeka, Brigita Filipović-Papić, karta

2. OŠ Jurja Klovića, Tribalj, Igor Prtorić, karta

3. OŠ Klana, Klana, Jelena Grbčić-Samardžić, karta

4. OŠ Vladimira Nazora, Crikvenica, Gordana Dodlek, karta

5. OŠ Turnić, Rijaka, Ruža Turk, karta

6. OŠ Milana Brozovića, Kastav, Ružica Mirić Agbaba, karta

7. OŠ Drago Gervais, Brešca, Tatjana Zbašnik, karta

8. OŠ Brajda, Rijeka, Branka Perković-Jardas, karta

9. OŠ Scuola Elementare Belvedere, Rijeka, Ante Visin, karta

Srednje škole

1. Elektroindustrijska i obrtnička škola, Rijeka, Damir Šušak, karta

2. Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka, Hrvoje Tomljanović, karta

3. Medicinska škola u Rijeci, Rijeka, Goran Kauzlarić, karta

4. Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Rijeka, Sonja Balaško, karta

5. Elektrotehnička škola Rijeka, Rijeka, Tomislav Šterbenc, karta

6. SŠ Ambroza Haračića, M. Lošinj, Barbara Šurlina, karta

7. Srednja škola Delnice, Delnice, Miroslav Grgur, karta

Osnovne škole

1. OŠ Jabukovac, Jabukovac, Emir Trklja, karta

2. OŠ Josipa Kozarca, Lipovljani, Sanja Baić, karta

3. OŠ Ivan Goran Kovačić, Gora, Đurđica Fran, karta

4. OŠ Mate Lovraka, Kutina, Ivana Blažinić Taus, karta

5. OŠ Mladost, Lekenik, Dubravka Pšeničnik, karta

6. OŠ Vladimira Vidrića, Kutina, Nikola Bartulić, karta

7. OŠ Vladimir Nazor, Topusko, Nermin Nurkić, karta

8. OŠ Popovača, Popovača, Dražen Čukelj, karta

9. OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, Snježana Čipor Matić, karta

10. OŠ Mate Lovraka, Petrinja, Ljubica Vugić, karta

Srednje škole

1. Ekonomska škola, Sisak, Zlatka Korošec, karta

2. Srednja škola Glina, Glina, Tatjana Šimundić, karta

3. Srednja škola Ivana Trnskoga, Hrvatska Kostajnica, Dario Gec, karta

4. Srednja škola Tina Ujevića, Kutina, Tomislav Spahić, karta

5. Srednja škola Topusko, Topusko, Katica Kašikić, karta

6. Srednja škola Petrinja, Petrinja, Željko Perković, karta

7. Tehnička škola Sisak, Sisak, Tatjana Šaler-Olujić, karta

8. Gimnazija Sisak, Sisak, Valerija Smuđ, karta

Osnovne škole

1. OŠ Bol, Split, Vedrana Mihanović,  karta

2. 6. OŠ Brda, Split, Marija Strunje, karta

3. OŠ Dobri, Split, Slobodan Zekulić, karta

4. OŠ Kman-Kocunar, Split, Vesna Šiklić, karta

5. OŠ Lučac, Split, Lidija Čujić Živković, karta

6. OŠ Manuš, Split, Tonči Mihovilović, karta

7. OŠ Marjan, Split, Ada Ćeman, karta

8. OŠ Mejaši, Split, Adela Buljac, karta

9. OŠ Mertojak, Split, Dragana Plosnić, karta

10. OŠ Plokite, Split, Anita Varnica, karta

11. OŠ Pojišan, Split, Milena Vladanović Mandalinić, karta

12. OŠ Ravne njive, Split, Ivanka Bronzović, karta

13. OŠ Spinut, Split, Smilja Delin, karta

14. OŠ Strožanac, Podstrana, Ivana Maršić, karta

15. OŠ Sućidar, Split, Snježana Marković, karta

16. OŠ Visoka, Split, Helena Pelić, karta

17. Centar Juraj Bonaći, Split, Ivana Žižić, karta

18. OŠ Skalice, Split, Ana Kaštelan, karta

19. OŠ Trstenik, Split, Hajdi Vlak, karta

20. OŠ Don Lovre Katić, Solin, Zvjezdana Atlaga, karta

21. OŠ Vjekoslava Paraća, Solin, Joško Duplančić, karta

22. OŠ Petra Kružića, Klis, Marjanka Bubić, karta

23. OŠ Kneza Branimira, Muć, Nikolina Tičinović, karta

24. OŠ Neorić-Sutina, Neorić, Rena Ercegović, karta

25. OŠ Kraljica Jelena, Solin, Gordana Perišić, karta

26. OŠ Bijaći, K. Stari, Sebastijan Troskot, karta

27. OŠ “Knez Mislav”, Kaštel Sućurac, Mirela Kovačević, karta

28. OŠ “Knez Trpimir” Kaštel Gomilica, Domina Vukša, karta

29. OŠ Selca, Selca, Milka Mišetić, karta

30. OŠ Petra Hektorovića, Stari Grad, Željko Dulčić, karta

31. OŠ Vrgorac, Vrgorac, Ivana Vujčić, karta

32. OŠ I. Gorana Kovačića, Cista Velika, Saša Čelan, karta

33. OŠ Stjepana Radića, Imotski, Ratko Tolić, karta

34. OŠ Runovići, Runovići, Renata Božić Lukić, karta

35. OŠ Ante Starčevića, Dicmo, Boris Gunjača, karta

36. OŠ Dinka Šimunovića, Hrvace, Boris Kerum, karta

37. OŠ Kamešnica, Otok, Mladenka Bilobrk, karta

38. OŠ Ivana Mažuranića, Han, Željko Šakić, karta

39. OŠ Trilj, Trilj, Ivica Gilić Kuko, karta

40. OŠ 1. listopada 42., Čišla, Ivan Pavlović, karta

41. OŠ Otac Petar Perica, Makarska, Dragan Delić, karta

42. OŠ Gradac, Gradac, Šimun Šutić,, karta

43. OŠ Don Mihovila Pavlinovića u Podgori, Miroslav Urlić, karta

44. OŠ Gornja Poljica, Ivana Pavić, karta

45. OŠ Jesenice, Dugi Rat, Marta Barišić, karta

46. OŠ Petra Berislavića, Trogir, Nedo Šapina, karta

47. OŠ Ostrog, Kaštel Lukšić, Luca Bandić, karta

Srednje škole

1. Pomorska škola Split, Split, Nikša Kondić, karta

2. Srednja tehnička prometna škola, Split, Ilija Novković, karta

3. SŠ Antun Matijašević-Karamaneo, Vis, Darka Marić, karta

4. Glazbena škola Josipa Hatzea, Split, Dragan Colić, karta

5. Ekonomska birotehnička škola Split, Suzana Kačić Bartulović, karta

6. SŠ Jure Kaštelana, Omiš, Elvira Sorić, karta

7. Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića, Sinj, Sanja Ljubičić, karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OŠ Dr. Franje Tuđmana, Knin, Jasna Markanović, karta

Srednje škole

1. SŠ kralja Zvonimira, Knin, Tomislav Čolak, karta
2. SŠ Lovre Montija, Knin, Dragan Boduljak, karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole
1. IV. OŠ Varaždin, Varaždin, Nevesin Vusić, karta

2. OŠ Vinica, Vinica, Jelena Đurak , karta

3. V. OŠ Varaždin, Varaždin, Nikolina Kovačić, karta

4. OŠ Petrijanec, Petrijanec, Marija Kramarić , karta

 

Srednje škole

1. Glazbena škola u Varaždinu, Varaždin, Zdravko Štefić , karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OŠ Davorin Trstenjak, Čađavica, Davor Koleno, karta

2. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju, Virovitica, Mirjana Janošević Obradović, karta

3. OŠ Voćin, Voćin, Martina Vukičević, karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OŠ Antuna Bauera, Vukovar, Melita Bertić,   karta
2. OŠ Nikole Andrića, Vukovar,  Nataša Bek,  karta
3. OŠ Matija Antun Reljković, Cerna, Domagoj Bujadinović,  karta
4. OŠ Bartola Kašića, Vinkovci, Marijana Filipović,  karta

5. OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar, Adrijana Kordić, karta

Srednje škole

1. Strukovna škola Vukovar, Vukovar,  Biljana Makoter Postružin, karta
2. Gimnazija Županja, Županja, Ljupko Bilić,  karta
3. Tehnička škola Županja, Županja, Igor Katona,  karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OŠ Stjepana Radića, Bibinje, Marijana Kandić , karta

Srednje škole

1. Škola primjenjene umjetnosti i dizajna, Zadar, Marko Perić , karta

Popis podružnica s imenom i prezimenom povjerenika

Osnovne škole

1. OŠ Bistra, Poljanica Bistranska, Domagoj Sironić, karta

2. OŠ Dragutina Domjanića, Sv. Ivan Zelina, Darko Mandić, karta

3. OŠ Braće Radić, Kloštar Ivanić, Biljana Popović Hohner, karta

4. OŠ Novo Čiče, Novo Čiče, Emina Gudelj, karta

5. OŠ Ante Kovačića, Marija Gorica, Zlatka Pavlić-Držanić, karta

6. OŠ Dubrava, Dubrava, Mladen Bošnjak, karta

7. OŠ Eugena Kumićića, Velika Gorica, Martina Mihanović Kalit, karta

8. OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica, Marija Benić, karta

9. OŠ Jurja Habdelića, Velika Gorica, Željka Kapel, karta

10. OŠ Kupljenovo, Kupljenovo, Vesna Borovec-Mavrović, karta

11. OŠ Milke Trnine, Križ, Nenad Vidaković, karta

12. OŠ Posavski Bregi, Posavski Bregi, Renata Kiš, karta

13. OŠ Mihaela Šiloboda, Sv. Martin pod Okićem, Tajana Petrina, karta

14. OŠ Bogumila Tonija, Samobor, Petra Barišić, karta

15. OŠ Luka, Luka, Tomislav Faist, karta

16. OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić, Božidar Vid, karta

17. OŠ Vukovina, Vukovina, Josip Gudelj, karta

18. OŠ Kardinal Alojzije Stepinac, Krašić, Marko Novački, karta

 

 

Srednje škole

1. Ekonomska škola Velika Gorica, Velika Gorica, Jadranka Ćejić, karta

2. Gimnazija Velika Gorica, Velika Gorica, Elen Zubek , karta

3. Srednja strukovna škola Velika Gorica, Velika Gorica, Jasmina Tešija, karta

4. Srednja škola Dragutina Stražimira, Sveti Ivan Zelina, Dragutin Bunčić, karta

5. Srednja škola Dugo Selo, Dugo Selo, Eduard Kožul, karta

6. Srednja škola Vrbovec, Vrbovec, Đuro Leščić, karta

Osnovne škole

1. OŠ Odra, Ivana Šimović,  karta

2. OŠ Vrbani, Renata Rumenjak, karta

3. OŠ Ivana Mažuranića, Sanja Milić , karta

4. Centar za autizam, Tanja Biloglav , karta

5. OŠ Antuna Branka Šimića, Nives Tenšek, karta

6. OŠ Augusta Cesarca, Veronika Cvjetković , karta

7. OŠ Dr. Ante Starčevića, Marija Vrdoljak , karta

8. OŠ Bukovac, Marija Veronkica Cvjetković, karta

9. OŠ Cvjetno naselje, Damir Bluha , karta

10. OŠ Petra Zrinskog, Jurana Linarić Mihalić, karta

11. OŠ Dragutina Domjanića, Slavica Crnjac , karta

12. OŠ Frana Galovića, Mirta Savani Profeta , karta

13. OŠ Sveta Klara, Ana Hodak , karta

14. OŠ Gračani, Zoran Mickovski , karta

15. OŠ Granešina, Mirjana Novak, karta

16. OŠ Horvati, Đurđa Tomičić, karta

17. OŠ Grofa Janka Draškovića, Željko Ledinščak , karta

18. OŠ Ivana Cankara, Isabela Jeromela Brlek , karta

19. OŠ Ivana Filipovića, Maja Nikolić , karta

20. OŠ Ivana Gorana Kovačića, Mila Alivojvodić , karta

21. OŠ Dr. Ivana Merza, Mladen Vojvodić , karta

23. OŠ Josipa Juraja Strossmayera, Ivana Buljan , karta

24. OŠ Jabukovac, Zlatka Belošević , karta

25. OŠ Jure Kaštelana, Dubravka Đuretek-Šuper, karta

26. OŠ Malešnica, Ante Smoljo , karta

27. OŠ Markuševac, Vedrana Krznar , karta

28. OŠ Medvedgrad, Emica Orešković , karta

29. OŠ Kustošija, Emilija Centner Čižmešija , karta

30. OŠ Lovre pl. Matačić, Ivica Vugdelija, karta

31. OŠ Ljubljanica, Danica Blažun , karta

32. OŠ Pavleka Miškine, Renata Brkić , karta

33. OŠ Prečko, Dražana Vrdoljak Colo , karta

34. OŠ Rapska, Gordana Kovač Bluha , karta

35. OŠ Retkovec, Dragica Ilišinović, karta

36. OŠ Tin Ujević, Gordana Egartner Tkalec , karta

37. OŠ Tituša Brezovačkoga, Blaženka Barišić Radoš , karta

38. OŠ Trnjanska, Marin Marko Marendić , karta

39. OŠ Vukomerec, Gina Penava , karta

40. Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza, Anamarija Nerad , karta

41. OŠ Šestine, Valentina Vrhovac Matijašević,  karta

42. OŠ Borovje, Mirjana Tomić, karta

43. OŠ Dragutina Kušlana, Lidija Vukas,  karta

44. OŠ Izidora Kršnjavoga, Andreja Beg,  karta

45. OŠ Sesvetski Kraljevec, Anđelko Borecki, karta

46. OŠ Silvije Strahimira Kranjčevića, Anita Gambiraža Knez,  karta

47. OŠ Sesvetska sela, Nataša Grubišić,  karta

48. OŠ Gornje Vrapče, Sandra Mrđa, karta

49. OŠ Matije Gupca, Ivica Šimić, karta

50. OŠ kralja Tomislava, Zvonimir Malnar, karta

51. OŠ Jordanovac, Jelena Mihalić, karta

52. Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Margareta Podnar, karta

53. OŠ Iver-Sesvetski Kraljevec, Nadina Rukavina, karta

54. OŠ Žuti Brijeg, Ivana Kuna, karta

 

Srednje škole

1. I. Gimnazija, Suzana Nebeski Hostić, karta

2. II. Gimnazija, Snježana Vuković , karta

3. III. Gimnazija, Vesna Prpić , karta

4. Gimnazija Tituša Brezovačkog, Ljiljanka Kordić , karta

5. IX. Gimnazija Sonja Lušić Radošević, karta

6. X. Gimnazija, Branka Obradović Martinec, karta

7. XII. Gimnazija, Darinka Gusek, karta

8. XIII. Gimnazija, Jozo Kožulović, karta

9. Športska gimnazija, Jasna Hideg , karta

10. XVIII. Gimnazija, Monika Harjač , karta

11. II. Ekonomska škola, Biljana Pavelić , karta

12. I. tehnička škola, Zagreb, Nedeljka Vujanić Lešnik , karta

13. Drvodjeljska škola, Zagreb, Dijana Divić , karta

14.  Elektrotehnička škola, Zagreb, Ljubomir Mitrović , karta

15. Grafička škola u Zagrebu, Žarko Gazzari , karta

16. Hotelijersko turistička škola u Zagrebu, Maša Močiljanin , karta

17. Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Jasmina Krznar , karta

18. Obrtnička škola za osobne usluge, Željka Križanec , karta

19. Poljoprivredna škola, Viktorija Cerovac, karta

20. Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Antun Vargek, karta

21. Škola za cestovni promet, Martina Sesar , karta

22. Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, Darko Sušac , karta

23. Škola za modu i dizajn, Sanja Poljarević , karta

24. Tehnička škola Ruđera Boškovića, Damir Mileta, karta

25. Veterinarska škola, Barica Udovčić , karta

26. Učenički dom Hrvatski učiteljski konvikt, Miran Marinčić , karta

27. Poštanska i telekomunikacijska škola, Ivana Piršić , karta

28. Prehrambeno-tehnološka škola, Marijan Stipčić , karta

29. Ugostiteljsko-turističko učilište, Marko Jakopina , karta

30. Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb, Marija Gazzari, karta

31. SPOG K.K.Branković, Svjetlana Kilibarda, karta

32. Geodetska tehnička škola, Igor Šarić , karta

33. Učenički dom Novi Zagreb, Ivana Bagić, karta

34. XVI. gimnazija, Jadranka Tukša, karta